China Cut-kënd fabrikë agat byzylyk SL-026 dhe furnizuesit | Mingmeng

Cut-kënd agat byzylyk SL-026

Përshkrim i shkurtër:

type Përshkrimi i produktit: Byzylyk Origjina: Zhejiang, Kinë (Kontinent) Brand Name: Mingmeng Jewelry Model: SL-026 Lloji: Materialet Beaded byzylyk kryesore: agat natyrore, aliazh, CCB Stone Madhësia: 10mm Occasions: dhurata, partitë, dasma Gjinia: Lovers ngjyra: Picture color Style: Procesi Simple Style: Hand bërë rruaza Size: 19 cm Emri i Projektit: bizhuteri Yiwu, China Formë: Ball Emri: bizhuteri byzylyk Moda


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim

  Lloji i produktit: Byzylyk
  Origjina: Zhejiang, Kinë (Kontinent)
  Brand Name: Mingmeng Jewelry
  Model: SL-026
  Lloji: Beaded Byzylyk
  Materialet kryesore: agat natyrore, aliazh, CCB
  Stone Madhësia: 10mm
  Occasions: dhurata, partitë, dasma
  Gjinia: Lovers
  Ngjyra: Picture ngjyra
  Style: Simple Style
  Procesi: Hand bërë rruaza
  Size: 19 cm
  Emri i Projektit: bizhuteri Yiwu, China
  Formë: Ball
  Emri: byzylyk bizhuteri


  Detajet e produktit Picture


 • Previous:
 • Next: